O nas

BSDterminal jest firmą informatyczną powstałą w 2006 roku. Jako priorytet realizowanych zadań zależy nam aby nasi klienci byli zadowoleni ze świadczonych przez nas usług. Pomimo że jesteśmy młodą firmą możemy poszczycić się dużą ilością pomyślnie zrealizowanych projektów i szerokim gronem zadowolonych klientów.

Firma BSDterminal specjalizuje się w tworzeniu bezpiecznych i otwartych systemów o najwyższych standardach oraz świadczeniu usług opartych o systemy Linux oraz FreeBSD.

Nasza oferta skierowana jest głównie do małych i średnich przedsiębiorstw (niezależnie od obszaru rynku, w jakim funkcjonują) dla których, niejednokrotnie, koszty zatrudnienia pełnoetatowego pracownika IT są zbyt duże, a nie chcą one rezygnować z konkurencyjności i atrakcyjności swojej firmy na rynku. Oferujemy szeroki wachlarz usług IT obejmujący kompleksowe rozwiązania pozwalające naszym klientom na zaistnienie w świecie biznesu Internetowego m.in.: tworzenie stron WWW i opieka nad nimi, kreowanie wizerunku firmy w Internecie (pozycjonowanie stron WWW), opiekę zewnętrzną firmy (Outsourcing IT).

Spośród innych firm informatycznych znajdujących się na rynku polskim, naszą firmę wyróżnia fakt, że prócz działalności komercyjnej staramy się inwestować swój czas i zasoby w rozwiązania związane z oprogramowaniem Open Source. Dzięki temu na naszej stronie znajdą Państwo przydatne i ciekawe informacje dotyczące właśnie takiego oprogramowania.

Nasza firma specjalizuje się w tworzeniu bezpiecznych i otwartych systemów o najwyższych standardach oraz świadczeniu usług opartych o systemy uznawane za jedne z bezpieczniejszych tj. FreeBSD i Linux. Wykorzystywana przez nas technologia oparta jest właśnie na oprogramowaniu Open Source, które umożliwia znaczną redukcję kosztów eksploatacji, a jednocześnie pozwala na łatwy dalszy rozwój używanych rozwiązań.

 

W celu realizacji naszej misji przyjęliśmy następujące zasady:

  • Zaufanie – budowanie relacji z klientami na zasadzie partnerstwa
  • Zrozumienie – indywidualne podejście do klienta, zrozumienie jego potrzeb, odnalezienie optymalnego rozwiązania
  • Efektywność – ciągłe doskonalenie zawodowe, pogłębianie wiedzy i umiejętności, stosowanie nowoczesnych technologii
  • Odpowiedzialność, profesjonalizm i rzetelność – ponoszenie pełnej odpowiedzialności za dostarczane usługi oraz zachowanie bezpieczeństwa informacji