Portfolio

Portfolio

Czym możemy się pochwalić

Na przestrzeni wielu lat naszej pracy udało nam się zrealizować wiele projektów i pomysłów, spójrz na niektóre z nich

0
Design , Fullstack , Mobile

Archidox

Projekt archiwum dokumentów oparty o framework Kohana wraz z aplikacją mobilną na urządzenie czytnika kodów kreskowych działającym w oparciu o WindowsCE.

0
Design , Fullstack , Mobile

IceOrder

Aplikacja www i mobile składająca się z modułów klienta, kierowcy oraz panelu administracyjnego. Realizacja polegała na re-engineeringu wcześniejszego projektu, zmianie strony wizualnej oraz poprawie wydajności.

0
Monitorowanie , Outsourcing IT

Tranquini

Uruchomienie i zarządzanie wraz z monitoringiem infrastruktury lokalnej opartej o system MacOS. Wsparcie i zarządzanie działaniem IT w firmie

0
Monitorowanie , Outsourcing IT

Acciona Nieruchomości

Zarządzanie środowiskiem IT całości polskiego oddziału oraz biur sprzedaży. Outsourcing IT w ramach administracji serwerami działającymi pod kontrolą systemów FreeBSD oraz Windows Server. Wsparcie użytkowników.

0
Fullstack , Monitorowanie , Outsourcing IT

Nihonjinkai

Hosting, administracja oraz development strony internetowej w oparciu o CMS Drupal. Zarządzanie serwerem poczty internetowej wraz z całością infrastruktury.

0
Monitorowanie , Outsourcing IT

Shokokai

Hosting, administracja oraz development strony internetowej w oparciu o CMS WordPress oraz rozwiązanie custom. Zarządzanie serwerem poczty internetowej wraz z całością infrastruktury.

0
Monitorowanie , Outsourcing IT

host247

Zarządzanie całością infrastruktury hostingowej dla firmy, administracja i zarządzanie serwerami opartymi o systemu Linux, wsparcie użytkowników.

0
Design , Fullstack , Mobile , Monitorowanie , Outsourcing IT

I-PHAR

Zarządzanie całością infrastruktury i środowiska IT opartego o rozwiązania wirtualizacji oraz konteneryzacji.

0
Design , Fullstack , Monitorowanie

e-Stoiska

Projekt będący odpowiedzią na sytuację pandemiczną, mający na celu umożliwienie osobom zainteresowanym na otrzymanie dostępu do materiałów promocyjnych podczas konferencji